Dodany: 2011-10-27 11:43:25
 

Oferta kancelarii z zakresu prawa upadłościowego i naprawczegoKodeks spółek handlowych jest aktem wiążącym wszelkie przedsiębiorstwa będące spółkami prawa handlowego a więc w szczególności spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnymi nie notowanych na GPW jak też tych, które zdecydowały się znaleźć na głównym parkiecie warszawskiej giełdy.

 

Każde przedsiębiorstwo podobnie jak konsumenci (upadłość konsumencka) mogą być reprezentowani przed sądem przez osobę którą jest adwokat Wrocław specjalizujący się w postępowaniach z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego. Dzięki jego doświadczeniu i wieloletniej praktyce a więc doskonałej orientacji w przepisach każde przedsiębiorstwo może zostać uratowane od niechybnej śmierci przez upadłość likwidacyjną. Renomowany adwokat Wrocław z pewnością nie dopuści do takiej sytuacji.

 

Co więcej adwokat Wrocław będzie się starał aby podmiot porozumiał się z wierzycielami oraz większościowym akcjonariatem w tym głównie bankami zapewniającymi finansowanie realizowanych przezeń projektów. Oczywiście może reprezentować także akcjonariat mniejszościowy o ile ogólna liczba głosów na NWZ będzie wystarczającą..

Nick: