• Losowy cytat
  • "Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu takim, jakim powinien być zawsze."
  • Simone de Beauvoir
WalutaKurs średni
USD3,8286
EUR4,3317
CHF3,8150
GBP4,9437
JPY (100)3,4627

Dodany: 2011-10-28 10:01:21
 

Prawo administracyjneGestią każdego postępowania w którym bierze udział radca prawny olsztyn jest wyjaśnienie na drodze sądowej wszelkich wątpliwości dotyczących danej sprawy oraz wydanie sprawiedliwego i zdobnego z przepisami obowiązującego prawa wyroku.

 

Inaczej jednak będzie wyglądać wspomniane postępowanie gdy uczestniczyć będziemy w sprawie karnej a inaczej gdy będzie ono dotyczyło postępowania administracyjnego. Tutaj bowiem osoba odpowiadająca na pytania sądu, którą reprezentuje radca prawny olsztyn będzie stawać przed sądem administracyjnym a nie zajmującym się sprawami karnymi. W głównej więc mierze postępowanie będzie oparte na kodeksie postępowania cywilnego z niektórymi elementami głównej dziedziny – prawa administracyjnego.

 

Gałąź ta jednak dotyczy tylko i wyłącznie spraw związanych z postępowaniem przed organami administracji publicznej. Każdy wezwany który poprzez pełnomocnika jakim jest radca prawny olsztyn będzie odpowiadał za przewinienia bądź też pozywał organ administracji a nie jak ma to miejsce w innych przypadkach osoby fizyczne bądź firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo administracyjne
Nick: