• Losowy cytat
  • "Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła."
  • Wisława Szymborska
WalutaKurs średni
USD4,2396
EUR4,5792
CHF4,3403
GBP5,2164
JPY (100)3,9167

Dodany: 2011-10-28 10:01:21
 

Prawo administracyjneGestią każdego postępowania w którym bierze udział radca prawny olsztyn jest wyjaśnienie na drodze sądowej wszelkich wątpliwości dotyczących danej sprawy oraz wydanie sprawiedliwego i zdobnego z przepisami obowiązującego prawa wyroku.

 

Inaczej jednak będzie wyglądać wspomniane postępowanie gdy uczestniczyć będziemy w sprawie karnej a inaczej gdy będzie ono dotyczyło postępowania administracyjnego. Tutaj bowiem osoba odpowiadająca na pytania sądu, którą reprezentuje radca prawny olsztyn będzie stawać przed sądem administracyjnym a nie zajmującym się sprawami karnymi. W głównej więc mierze postępowanie będzie oparte na kodeksie postępowania cywilnego z niektórymi elementami głównej dziedziny – prawa administracyjnego.

 

Gałąź ta jednak dotyczy tylko i wyłącznie spraw związanych z postępowaniem przed organami administracji publicznej. Każdy wezwany który poprzez pełnomocnika jakim jest radca prawny olsztyn będzie odpowiadał za przewinienia bądź też pozywał organ administracji a nie jak ma to miejsce w innych przypadkach osoby fizyczne bądź firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo administracyjne
Nick: