• Losowy cytat
  • "Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
  • Paulo Coelho
WalutaKurs średni
USD3,8503
EUR4,2844
CHF3,8969
GBP4,9671
JPY (100)3,5420

Dodany: 2011-10-28 10:04:08
 

Prawo pracyRola jaką w postępowaniach związanych z prawem pracownika pełni radca prawny olsztyn to jak nie trudno się domyślić osoba pełnomocnika reprezentująca pokrzywdzoną w relacjach pracodawca – pracowni drugą stronę.

 

Obecnie bardzo często możemy obserwować tego typu postępowania. Dotyczą one w szczególności niezgodnego z prawem traktowania pracownika a więc zarówno praktyk lobbingowych jak też nie wywiązywania się z podstawowego obowiązku pracodawcy – terminowej wypłaty wynagrodzenia. W przypadku spraw tego typu radca prawny olsztyn jako reprezentant strony pokrzywdzonej ma za zadanie przedstawić wszystkie fakty świadczące o nadużyciach jakie wobec pracownika bądź też w przypadku pozwu zbiorowego pracowników stosował pracodawca.

 

Jak pokazują statystyki większość spraw, które prowadzi radca prawny olsztyn jest wygrywanych przez poszkodowanych bądź również zawierane są ugody, polubowne załatwienie sprawy i wypłacenie należnego odszkodowania ze strony pracodawcy o ile oczywiście firma nie ogłosi bankructwa bądź też upadłości likwidacyjnej w przypadku spółek kapitałowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo pracy
Nick: