• Losowy cytat
  • "Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."
  • Albert Einstein
WalutaKurs średni
USD4,2396
EUR4,5792
CHF4,3403
GBP5,2164
JPY (100)3,9167

Dodany: 2011-10-28 10:12:55
 

Prawo spadkoweWystępując w roli strony każdy radca prawny olsztyn musi dokładnie wiedzieć co tak naprawdę jest przedmiotem danej sprawy. Postępowania w których może brać udział muszą leżeć jednak w jego gestii.

 

I tak na przykład gdy chodzi o prawo spadkowe radca prawny olsztyn może reprezentować jedynie interesy swojego klienta, nie może brać udziału Ew postępowaniu i zagrozić jego interesom. Obligują go do tego normy właściwe tej profesji, ujęte jednocześnie w przepisach dotyczących jego zawodu. W przypadku prawa spadkowego może on występować jako reprezentant klienta, który nie zgadza się z postanowieniami testamentu a więc gdy nie ma innej drogi także przez sądem co obecnie jest bardzo często praktykowane.

 

Nie ulega też wątpliwości iż może bronić on poszkodowanego również w sprawach których wyrok może być dlań niekorzystny a więc we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących odpowiedzialności swojego klienta za długi innej strony w tym przede wszystkim osoby spisującej testament. Oczywisty jest także fakt, że radca prawny olsztyn to nie tylko pełnomocnik, to także osoba udzielająca porad prawnych z dziedziny prawa spadkowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo spadkowe
Nick: