• Losowy cytat
  • "Lepiej modlić się sercem bez słów niż słowami bez serca. Lepiej modlić się sercem bez słów niż słowami bez serca."
  • John Bunyan
WalutaKurs średni
USD3,8503
EUR4,2844
CHF3,8969
GBP4,9671
JPY (100)3,5420

Dodany: 2011-10-28 10:12:55
 

Prawo spadkoweWystępując w roli strony każdy radca prawny olsztyn musi dokładnie wiedzieć co tak naprawdę jest przedmiotem danej sprawy. Postępowania w których może brać udział muszą leżeć jednak w jego gestii.

 

I tak na przykład gdy chodzi o prawo spadkowe radca prawny olsztyn może reprezentować jedynie interesy swojego klienta, nie może brać udziału Ew postępowaniu i zagrozić jego interesom. Obligują go do tego normy właściwe tej profesji, ujęte jednocześnie w przepisach dotyczących jego zawodu. W przypadku prawa spadkowego może on występować jako reprezentant klienta, który nie zgadza się z postanowieniami testamentu a więc gdy nie ma innej drogi także przez sądem co obecnie jest bardzo często praktykowane.

 

Nie ulega też wątpliwości iż może bronić on poszkodowanego również w sprawach których wyrok może być dlań niekorzystny a więc we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących odpowiedzialności swojego klienta za długi innej strony w tym przede wszystkim osoby spisującej testament. Oczywisty jest także fakt, że radca prawny olsztyn to nie tylko pełnomocnik, to także osoba udzielająca porad prawnych z dziedziny prawa spadkowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo spadkowe
Nick: